BAF!
Možná to tak nevypadá, ale na tenhle blog jeho autor pravidelně chodí a zkoumá, co vše je špatně. Ne že by se daný majitel obtěžoval zveřejnit nějaký nový článek nebo tak něco. Jen vězte, stále tu tiše číhá. A vše sleduje. Bojte se.

Jak se špatně řezat

7. června 2017 v 23:27 | Conely |  Téma týdne
Člověk mrkl okem a už je to zase tady. Další čas plný depresí. Ano, uhodli jste už skoro začíná léto. Začíná ten čas plný svobody. Začíná ten čas, když lidé uvyklí na stereoptypnost školních dní hlasitě vzdychají a brečí si pod fousy (přestože málo kdo z nich opravdu má něco co není jen pampeliščino chmýří). Ve zkratce jsem ten nejhorší člověk, který kdy vstoupil na tuto planetu z matčina lůna. Prodlužovat to nemá cenu, protože - chvíle napětí a zároveň prostor pro tipování- ANO! (bude líp) nikoho nezajímá. Nebylo těžké to uhodnout. A jistě zadepresovaný člověk, člověk smutný až ničemný má sklony k jednoduchým řešením. Takže sebevražda. Na tu nemám čas, musím se učit do školy. Tak aspoň nějaké zmrzačení! Ano, to bude to pravé ořechové.
Na stole přede mnou leží nožík, rybička a pěkně se blýská. Beru ho do ruku a zjistím, že jsem opravdu neschopný tvor. Zjišťuji, že se tak moc zmrzačit nechci. Nechci mít jizvy před opalovací sezónou, vždyť tam budu mít bílo, místo dohnědova opálené, křupavé kůžičky. Tak si aspoň trochu oholím chlupy na nohách, když jsme u té opalovací sezóny. Ne. Ten nůž je tupější než má hlava mlátící s sebou do stolu. Tak nic. Nechce mi někdo koupit žiletky? Jsem děsnej škrt. Nabídky pište do komentářů. Tak nevím jestli je víc správně to, že se neumím pořezat, nebo to že jsem chtěla. Asi záleží na jaké straně barikády stojíte.

Prosím ráda bych upozornila všechny čtenáře, že by neměli napodobovat jakékoliv debily o kterých čtou. Pokud se tak vyloženě necítí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 helmii helmii | Web | 8. června 2017 v 8:26 | Reagovat

Když jsem byla na základce, řezání bylo strašně v módě, tak jsem samozřejmě musela být stejná. Jakožto statečná, 14 let stará dívenka jsem vzala žiletku a lehce si přejížděla po ruce. A stejně mi to k ničemu nebylo, nijak mi to nepomohlo. Pro mě bylo lepší přečíst si nějaké seberozvojové knihy, začala jsem se mít ráda, jsem teď sebevědomější a taky mnohem spokojenější. Ale jestli ti můžu poradit, Astrama to šlo samo.

2 Eliss Eliss | Web | 8. června 2017 v 12:30 | Reagovat

Řezáním se nic nevyřeší, bude jenom hůř...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama