BAF!
Možná to tak nevypadá, ale na tenhle blog jeho autor pravidelně chodí a zkoumá, co vše je špatně. Ne že by se daný majitel obtěžoval zveřejnit nějaký nový článek nebo tak něco. Jen vězte, stále tu tiše číhá. A vše sleduje. Bojte se.

Sladké sny

19. června 2016 v 20:51 | Ukolébávátor řady 3000 |  Noční seance
Leží přivázána prostěradlem ke kostře postele. Pomáhá jí to, necítí se pak, tak vnitřně zmačkaná úzkostí. Je to jen fyzické a fyzická bolest je pohodě, navíc tohle není bolest, je to jen tlak. Snaží se obhájit před imaginárním návštěvníkem jejího pokoje. Uvědomí si, že tady nikdo není a ani nikdo nemá v plánu sem jít. Takže klid.

KLID. Jediné slovo, které umí člověka tak dokonale vytočit. Taková poslední kapička do přetékající vany nezvaných emocí. Někomu ve vaně plave agrese, někomu úzkost, někomu mdloby, někomu nekončící pláč. Ale většinou je to elixír zhnusení namíchaný ze všeho možného. A když přeteče, tak to nejvíc odnesou sousedé pod člověkem s prasklou vodou. Samozřejmě také daný člověk, který neumí držet svou vanu na uzdě. Musí se tisíckrát omluvit, zaplatit škodu a za odměnu dostávat zhnusené pohledy od ostatních.
Vana. Umýt se. Jak dlouho že se to nemyla? Dva dny? Ne, jen na to nějak zapomněla. Není prase. "Smrdíš!" Ano, neměli jí to ve škole říkat. Jen ji chtěli vyprovokovat, což se nepovedlo. Ale před kolika dny to bylo? 2190 dny. Šest roků zpět? No, dopředu asi ne.
Tiše! Vzpomínky se plíží. Nechte je se usadit na vaší hrudi. Nechte je pořád dokola říkat to samé. Nadávky, nejhnusnější věci které vás fakt ranily. Pěkně několikrát zopakovat před spaním, jako tichou modlitbu. Poté uduste svůj řev nebo své slzy polštářem.
Klid. Klid. Klid… opakuje si. Ví, že už je to tady zas. Zarývá si nehty do kůže, až jí teče krev. Počkej, představ si, jak tě objímá. Jak tě má rád. Ale on nemá! Nový výbuch pláče a nové lapání po dechu. Tak takhle ne. Zkus… zkus se nadechnout, zadržet dech a už nikdy nevydechnout. Rudne a po chvíli marného snažení dostává záchvat smíchu. Lapá znovu po dechu. Zklidní si dech a myslí na to, že je vydra a s ostatními vydřaty ze srandy straší vyjukané ryby. Jsou tak hloupoučké, nechápaly by, co má znamenat přetékající vana… Zívne. Celá slaná, mokrá, zakrvácená s prostěradlem převázaným přes hrudník usíná vysílením.

Dobrou noc :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama