BAF!
Možná to tak nevypadá, ale na tenhle blog jeho autor pravidelně chodí a zkoumá, co vše je špatně. Ne že by se daný majitel obtěžoval zveřejnit nějaký nový článek nebo tak něco. Jen vězte, stále tu tiše číhá. A vše sleduje. Bojte se.

Leden 2016

Zabředlí

24. ledna 2016 v 20:00 | Conely |  Kulhající řádky rýmy
S kamarádem jsme velmi oduševněle diskutovali o vývoji vztahů. (Přičemž oba máme tak bohaté zkušenosti noliferů a jsme vytrvale foreveralone…) Mluvili jsme především o jedné vývojové fázi, odborně zvané břečce, která probíhá buď uprostřed vztahu či ke konci vztahu.
Nastává po té co všechna zamilovanost opadne a zjistíte, že vám někdo ukradl ty krásné růžové brýle, skrz než jste se dívali na svého partnera. A postupně začínáte zjišťovat, že váš partner má chyby. Hlasitě chroustá jablko, nezavírá se na záchodě, krájí máslo zboku (i když je všem jasné, že by se mělo krájet nahoře), obchoduje s drogami... Jednoduše řečeno, vás štve na každém kroku, kdykoliv vejde do místnosti, kde se nacházíte. A co hůř, začínáte chápat všechny ty lidi, co tvrdili, že se k sobě nehodíte.
Tato krize samozřejmě může skončit rozpadem vztahu, anebo taky ne… Záleží na tom, jak se zvládnete povznést nad situaci a tolerovat vedle sebe někoho, kdo je vám občas tak nehorázně podobný svou nedokonalostí.

A teď po krátkém úvodu, můžete potleskem uvítat báseň na toto téma.

Žij a miluj

20. ledna 2016 v 0:06 | cOnElY :* |  Noční seance
Miluj vše živé
i slunce, kameny
růžovou trávu
i zkrvavenou hlavu
A hlavně vši.
Tak jako já.
S láskou je hubím.

Tímto bych chtěla poděkovat i všem ostatním parazitům, kteří kdy navštívili můj organismus. Dali mi tím pocit, že mě aspoň někdo potřebuje k životu ^-^ I luv ya <3
(Stále očekávám nějakou roztomilou tasemničku. Pokud nějakou znáte, nebo pokud sami jste taenia solium můžete se dostavit na pohovor, který se bude konat v libovolném praseti. Co se týká slavnostního strojení, bude stačit cysticerkus. Tak nezapomeňte!)