BAF!
Možná to tak nevypadá, ale na tenhle blog jeho autor pravidelně chodí a zkoumá, co vše je špatně. Ne že by se daný majitel obtěžoval zveřejnit nějaký nový článek nebo tak něco. Jen vězte, stále tu tiše číhá. A vše sleduje. Bojte se.

Říjen 2015

Podzimní

26. října 2015 v 19:42 | Conely |  Kulhající řádky rýmy
Podzimní máj
srdců hlas
mrazy se blíží
srdce zima nezabije
Na chvíli se zavřeme
spolu, ale jinde
říjen se úplně nevrátí
Ale my jsme zde zůstali
a není čas
na zbytečnou nostalgii
V mých myšlenkách
na tebe vždy místo je
Jak na všechny ztracené
i nalezené přátele.
…Prožiji věci až po té co se stanou…


Zrzka

8. října 2015 v 20:48 | CoNeLy |  Nikdy víc
Byla jsem již po celém dni velmi unavena. Hlavou mi prolítávaly zmatené myšlenky, tak zmatené, že narážely do stěn obklopujících můj mozek, jinak si tu tichou a tvrdou bolest vysvětlit nedokážu. Pohledem jsem přelétla ulici a chystala jsem se přejít přes silnici. Autobus mi mile zastavil a mé podrážky se rychle rozkmitaly při mučení zebry.

Tříštič

4. října 2015 v 21:03 | Conely |  Noční seance
Uzákonila jsem novou rubriku, (jejíž název jistě nemusím přepisovat, neboť jistě všichni umí číst- nebo radši ano...) "Noční seanci". Jejíž pointa spočívá v době napsaní jí. Tedy v noci. Nezáleží na kokrétním čase, nýbrž na pozděnočním rozpoložení, což znamená emoční vykolejenost, nostalgii, smutek, pronásledování nočními děsy, přílišnou radost, nebo totální vyprázdněnost a plus únava. Skvělá kombinace ^-^ Takže jsem ve výsledku jediný člověk, který tomu jakž takž rozumí :D