BAF!
Možná to tak nevypadá, ale na tenhle blog jeho autor pravidelně chodí a zkoumá, co vše je špatně. Ne že by se daný majitel obtěžoval zveřejnit nějaký nový článek nebo tak něco. Jen vězte, stále tu tiše číhá. A vše sleduje. Bojte se.

Jaký je život mimo zemi?

6. dubna 2014 v 23:38 | Aligatol
Jaké je to žít mimo Zemi?


Schválně se zeptejte nějakého mimozemšťana na tuto triviální otázku. Je vysoká pravděpodobnost, že vám odpoví otázkou, a sice velmi oblíbeným "Kde se nachází Země?" nebo ještě lepším "Co je to Země?". Nebo vám taky řeknou, že je to prostě a jednoduše normální. Bohužel došlo i k malému nedorozumění a to zejména díky jedné malé, skoro zanedbatelné věci. Překladu.
V jejich jazyce se totiž pojmem Zchéněšmrdsh (fonetický zápis je stejný jako u slova "Země") označuje obdoba pozemského nebe, země zaslíbená plná mléka a strdí, kam se odebírají všichni, jimž už dosloužila jejich křídla. Podobenství s nebem nesmíte brát doslovně, zvláště díky tomu, že Zchéněšmrdsh je pod zemí, což pravděpodobně souvisí s tím, že zdejší obyvatelé už mají lítání, výšek a věcí s tím spojených po krk. Ostatně dokazuje to i odpověď na náš dotaz: "Všude samá podělaná láva, snad horší věc než ta posraná láva je jenom bod A* a bod B*. Nejradši bych hodil s těma zk---enýma balíkama šipku do lávy, jenže to bych se pak nedostal do Zchéněšmrdshu. A musel bych do nebe, kde je jsou jen slunce, tři podělaný slunce, musel bych lítat od jednoho k druhýmu a pak ještě k třetímu a znova pořád dokola." *bod A a B jsou jména jediných měst na této planetě, bohužel tento mimozemšťan byl tak silně opilý, že se nám nepodařilo z něj dostat nezkomolené názvy měst, velmi se za to omlouváme a doufám, že nám to nebudete mít za zlé.
Našli se však i tací mimozemšťané, kteří byli na Zemi osobně. Byli to zkušení cestovatelé po celých galaxiích a často Zemi označovali za neslanou a nemastnou. Případně za přeslaněnou a dále zmínili, že bychom mohli ty přehrady s "znečištěnou" vodou radši vypustit a poté opět naplnit normální pitnou (rozumějte sladkou) vodou. Bylo těžké vysvětlovat, že nemáme kam vypustitoceány. Poté se začal strašlivě třást a z jeho obou nosů mu začala vystřikovat pára, po pár minutách nám došlo, že se směje. "Vždyť je kousek od vás Mars." jeho smích nás doslova opařil. Radši jsme za sebe i za něj zaplatili a nenápadně jsme se vytratili. S osobami, které umějí vypouštět páru, je lepší se nepouštět do jakýchkoliv hádek, vezměte si to prosím k srdci.
Po této zajímavé zkušenosti, jsme se vypravili se na stejnou otázku zeptat i pozemšťanů.
Zajímavé je, že odpovídali podobně jako většina mimozemšťanů, rozdělili jsme si jejich odpovědi do několika skupin:
1) Začnou rozebírat, jak jsou lidé hrozní a, že všude jinde to musí být lepší. Red. pozn. Ne, vážně to nemusí být lepší. Vždycky to může být horší. Vždy. Ale na druhé straně je tráva vždy zelenější.
2) Nezajímá je nějaký okolní vesmír, spíš je důležité vyřešit si problémy na Zemi a pak prý můžeme začít řešit život u ostatních.
3) "Ve vesmíru přece žádný jiný život než náš není." Pozn. Red. Ha ha ha.
4) Spekulují o tom, jestli nějaký život někde jinde je nebo není.
5) "Nikde to nemůže být lepší než na Zemi." Red. pozn. Ha ha ha.
6) Snaží se nenápadně zmizet bez zodpovězení otázky. (Některým nejmenovaným, respektive jmenovaným, ale poněkud neslušně, takže radši nejmenovaným, se podařilo zmizet i s mojí peněženkou. Doufám, že to ten člověk čte… No všichni se musíme pro práci občas obětovat.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama