BAF!
Možná to tak nevypadá, ale na tenhle blog jeho autor pravidelně chodí a zkoumá, co vše je špatně. Ne že by se daný majitel obtěžoval zveřejnit nějaký nový článek nebo tak něco. Jen vězte, stále tu tiše číhá. A vše sleduje. Bojte se.

Vyměřený čas

6. března 2013 v 22:45 | Aligatol
Nedávno jsem se koukala na film který mě zaujal- Vyměřený čas (v originále In time ). Nejvíc na filmu se mi líbí ta myšlenka.. V tomhle světě totiž všichni lidé mají na ruce odpočítávač (nevím jak jinak to nazvat :D ) odpočítává čas do smrti. Jakmile se vynuluje jste mrtví. Hlavní ale je, že se časem i platí (v podstatě se platí životem, nechtěla bych..). Tyto stylové hodinky se zapnout v 25 rocích života a od tohoto automaticky vám zbývá rok života, tedy pokud si nevyděláte víc času. Začíná tím, že hlavní postava- Will žijící v ghettu hovoří se svojí maminkou o svých dluzích... blabla... děj se rozjíždí když potká v hospodě velice bohatého muže... víc už prozrazovat nebudu. Příběh mi velmi silně připomínal Bonnie a Clyda. Myslím, že zpracování není úplně špatné, ale často se opakuje: aaa nee zbývají mi poslední vteřiny života, rychle musím bězět... Docela mě překvapily propracované detaily již zmíněné myšlenky. Původně jsem si myslela, že to bude nějaký neskutečný blábol, poté jsem si říkala, že je tam v podstatě podobný děj jako u Hunger games ( moje nejoblíbenější knížky..) - v podstatě tam taky chudí žijí ze dne na den a ti bohatí si užívají živata/ pohodlně proplouvají životem, pak přijde někdo kdo rozpoutá revoluci. Ovšem je tam originální zpestření.. Mně se film líbil. I když by mohl být propracovanější, ale stále je to lepší průměr. Hlavně Ocasožroutovi doporučuji shlédnout :) (3/5 hvězdičky za mě :D )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ocasožrout Ocasožrout | 7. března 2013 v 19:44 | Reagovat

Ale no tak, revoluce nebyli jen v Hunger Games! Podívej se třeba na Francii! :D
Ocasožrout se tedy na ty stylové hodinky podívá :3

2 Aligatol Aligatol | 7. března 2013 v 19:52 | Reagovat

Aano Francie, je to často opakované téma ale v Hunger games je podle mě oooopravdu dobře zpracované. Mno je to moje nejoblíbenější kniha, takže to bylo první co jsem si spojila :D.

3 hranicefantazie hranicefantazie | Web | 7. března 2013 v 19:56 | Reagovat

Už jsem o tom filmu slyšela, ale ještě jsem se k němu nedostala. Budu to muset dohnat :-)(Možná by nebylo od věci, kdybys sem hodila alespoň upoutávku k filmu či něco podobného)
PS: Ještě k té Francii. Už tam mají pátou republiku, tak napočítejte, kolik revolucí tam muselo být :D
A v Anglii byla revoluce ještě před Francií a teď je tam opět monarchie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama