BAF!
Možná to tak nevypadá, ale na tenhle blog jeho autor pravidelně chodí a zkoumá, co vše je špatně. Ne že by se daný majitel obtěžoval zveřejnit nějaký nový článek nebo tak něco. Jen vězte, stále tu tiše číhá. A vše sleduje. Bojte se.

Vlak života aneb začátek i konec

24. března 2013 v 23:52 | Aligatol |  Téma týdne

Vlak života
Ve vlaku se odehrává spousta příběhů. Někteří jezdí načerno, někteří s nechutí (ti většinou musí jet do školy nebo práce), někteří jezdí s velkými kufry, někdo však dává přednost cestování nalehko… Proto není divu, že se ve vlacích odehrávají mnohé příběhy, přeci jenom, když zde můžete potkat tolik rozmanitých lidí, nikdy nevíte, na koho zde narazíte, já bych dala nevím co, kdybych jela vlakem z Manchesteru do Londýna v ten den, kdy se to stalo…
V ten den vznikl jeden skutečně, neskutečný příběh. Kdyby autorka nejela vlakem, nebo jela s velmi hlučnými spolucestujícími, kdoví jestli by ten skvěle promyšlený příběh vznikl. Ne všude si můžete jen tak sednout a dívat se do blba/z okna. Při takové monotónní cestě člověk může přemýšlet o různých jiných dimenzích a kdoví o čem ještě. Věřím, že v nejedné z vlakových souprav se zrodily nejrůznější charaktery, pohádky, historky, ale nejznámějším "vlakovým příběhem" je příběh o kouzelnickém světě! V ten den ve vlaku začal život Harryho Pottera. Poté jeho sláva stoupala a získal si mnoho fanoušků po celém světě, včetně mne.
Znám i osoby, které se zamilovali do postav z této skvělé knihy (Snape, Draco, Sirius :D ). Pro mnoho fanoušků je velice skličující, že tato série už skončila. Mně to bylo strašně líto, ale když si představím, že by příběh byl nekonečný, (například by se děj začal točit kolem Harryho syna, potom by se děj posunul na syna Harryho syna…) samozřejmě že existují fanoušci, kteří sepisují různé alternativy, pokračování atd. Musím se přiznat, že věřím ve rčení: "V nejlepším se má přestat." Ale příběh začal i skončil na stejném místě. Každý vlak má (bohužel, nebo naštěstí)svou cílovou stanici. A s tím nikdo nic neudělá…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 magicmax magicmax | Web | 25. března 2013 v 8:59 | Reagovat

Já viděl Bugs Bannyho jak řeší případ stracené panenky ale to je jedno možná ale možná si budu přát zemřít ve vlaku.

2 Hranice fantazie Hranice fantazie | Web | 26. března 2013 v 20:07 | Reagovat

Proč mě jen nepřekvapuje, že zase píšeš o Harrym Potterovy. Já osobně tuto knížku ještě nečetla a vzhledem k mému volnému času asi ani číst v nejbližší době nebudu. Jinak ale úvahu mohu hodnotit jako povedenou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama