BAF!
Možná to tak nevypadá, ale na tenhle blog jeho autor pravidelně chodí a zkoumá, co vše je špatně. Ne že by se daný majitel obtěžoval zveřejnit nějaký nový článek nebo tak něco. Jen vězte, stále tu tiše číhá. A vše sleduje. Bojte se.

Realita

8. února 2013 v 17:21 | Aligatol |  Téma týdne

Realita je že se toto téma řadí do skupiny "témata, ke kterým nevím co říct". Nikdo vás nenutí to číst. Ale pokud jste se tak už rozhodli (nebo vás něco donutilo) tak vás už déle přemlouvat nebudu…
Četla jsem si pár zajímavých článků k tématu týdne, všechny byli víceméně kritické k realitě jak ničí sny a podobně. Tohle si vybaví většina lidí ostatně i já. A to nemám ani nějaký zvláštní sen. Chci mít každý den jiný a přesto stejný. Každý den chci být s kamarády a smát se celý den. Co se týká snů, které se mi zdají v noci, když spím, si pamatuju jen noční můry…
Stejně jako sny i realita může obnášet jak dobré tak špatné věci. Nikdy nebudeme šťastní, i kdyby se nám vyplnili sny (tedy aspoň ne na dlouhou dobu). Vždy tu budou i naše nové sny. Není dobré žít jen snem nebo jen realitou. Ten kdo žije jen realitou, se nemůže opříst pevnou sítí snů, ani nemůže pocítit euforii po splnění nějakého snu. Některé sny se dají využívat i v realitě, aneb když něco chci, tak pro to musím něco udělat (jednička z matiky, u mě to má, ale od reality hodně daleko :D).
Nevzdávejte se a některé sny se vám splní i v realitě. Hodně štěstí při tom. : )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hranicefantazie hranicefantazie | Web | 8. února 2013 v 17:31 | Reagovat

V tomto máš pravdu. Člověk musí mít sny a zároveň se i prát s realitou. Tyto věci si jdou vždy ruku v ruce. Bez snů by člověk neměl žádné cíle, bez reality by zas neměl kde uskutečnit své sny.
  Jinak ohledně té matiky: Já měla na vysvědčení jen za dva a babička už měla nějaké komentáře :D

2 hagridihratkysestiflercimcapem hagridihratkysestiflercimcapem | Web | 8. února 2013 v 20:37 | Reagovat

ten jednorožec se mi opravdu zamlouvá <3
a jinak pěkný blog!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama