BAF!
Možná to tak nevypadá, ale na tenhle blog jeho autor pravidelně chodí a zkoumá, co vše je špatně. Ne že by se daný majitel obtěžoval zveřejnit nějaký nový článek nebo tak něco. Jen vězte, stále tu tiše číhá. A vše sleduje. Bojte se.

Pottermore (o co tam vlastně jde :D )

13. ledna 2013 v 16:16 | Aligatol |  Oblíbené hry
Pottermore, nebo jak já říkám PM (mhe ráda vymýšlím zkratky). Je hra o Harrym Potterovi (jak pěkvapivé že). Mě, jako fanouška, okamžitě zaujala. Hodně mě překvapilo provedení, hlavně to že nehrajete za žádnou z hlavních postav, ale spíše za náhodného pozorovatele. Hra je rozdělená na knihy (filmy), kapitoly a momenty. Otevírají se další a další kapitoly, v závislosti na rychlosti tvůrců. Jsem ráda, že si s tím hrají a dávají si záležel. Proto je lepší všechny momenty důkladně prohledat a nespěchat.
Je spíše "klikací" hra, v níž musíte hledat různé předměty. Např. knihy, ingredience do lektvarů, galeony, dodatky od paní Rowlingové a mnoho dalšího. V celé hře hrajete za svou kolej (pro neznalce je to Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel btw. já jsem v Havraspáru, vážně netuším jak jsem se sem dostala, ale celkem mi to lichotí :D) Když už jste v koleji můžete jít do společenské místnosti na chat, pro kolej můžete taky v průběhu školního roku získávát body (za každou nalezenou věc, za úspěšné uvaření lektvaru a za kouzelnické duely).
Jediné co mě na Pm mrzí je to že všechen text je v angličtině. Shodou okolností jsem objevila web který mě z části zachránil: Česky z Pottermore (ten se specializuje na překládání dodatků). Doufám že jsem někomu pomohla, jestli by jste chtěli poradit kde co najít apod., pište do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 13. ledna 2013 v 16:19 | Reagovat

Ty jo to zní dobře! Asi to jednou začnu hrát, že to je anglicky mi už naštěstí vůbec nevadí.

2 Hermiona Grangerová Hermiona Grangerová | 28. ledna 2015 v 11:09 | Reagovat

Děkuji moc, jsem ráda za ty české stránky :-P  :-P  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama