BAF!
Možná to tak nevypadá, ale na tenhle blog jeho autor pravidelně chodí a zkoumá, co vše je špatně. Ne že by se daný majitel obtěžoval zveřejnit nějaký nový článek nebo tak něco. Jen vězte, stále tu tiše číhá. A vše sleduje. Bojte se.

Není růže bez trní

16. ledna 2013 v 20:55 | Aligatol |  Téma týdne

Rozhodla jsem se, že napíšu něco kratšího ať má Hranice Fantazie radost Usmívající se

To je obvykle pravda, ale jsou i případy kdy růži někdo trny uřeže. Jenže trny k ní zkrátka neodmyslitelně patří. Když jsem si poprvé šla koupit do květinářství růži, nestačila jsem se divit, její charakteristické "ozdůbky" totiž chyběli, nakonec jsem ji stejně koupila. Chvíli jsem obdivovala její dokonalost; krásně sytou barvu, nádherné lístky … A najednou mi na chodník skápla kapička krve z mého prstu. Zastavila jsem se a chvíli jsem nevěřícně hleděla na chodník, následně na ukazováček a hned poté na červeně zbarvený trn, který byl ještě před chvílí bezpečně ukryt za listem. Od té doby už nevěřím růžím bez trnů ani lidem bez chyb…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hranicefantazie hranicefantazie | Web | 18. ledna 2013 v 18:01 | Reagovat

Tak jo, mám radost. I když úvahy a povídky ze života nejsou má oblíbená četba, tak jsi konečně vydala další článek, z čehož jsem přímo nadšená. Jinak vzhled tvého blogu vypadá dobře, i když z mé práce tu zůstaly pouze oči a menu :D. Jinak se tě chci zeptat, jestli si tě můžu přidat do Aff. Klikni na ikonku affiliates a pročti si, co to obnáší. Jo, a u kapitolovek jsem udělala nové ikonky (konečně vím jak na to :-)) tak se na ně podívej (první tři) a potom napiš, jestli bys taky nechtěla něco podobného udělat. Tak zatím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama